Mé osobní motto: 

“Neslibuji vám projekty bez problémů!

Co vám můžu slíbit je, jejich řízení proaktivně!”

 

 

 

Jsem nadšenou projektovou manažerkou s více jak 15 letou zkušeností řízení projektů, programů a portfolií. Během své praxe jsem měla příležitost řídit rozličné zajímavé projekty z různých koutů světa. Současně jsem se podílela na tvorbě projektových kanceláří, procesních konzultacích, tvorbách strategií a vizí v rámci doručování zákaznických projektů. Díky těmto zkušenostem jsem získala zkušenost a schopnosti řídit velké firemní transformace, optimalizace a nastavování procesního řízení na různých úrovních řízení.

 

V každodenní projektové a programové praxi jsem využívala řízení dle principů doporučených IPMA (International Project Management Association) či PRINCE2. Nejvíce mě zaujalo řízení projektů kombinací klasického projektové a agilního řízení dle SCRUM či SAFe. V těchto způsobech řízení jsem splnila podmínky a jsem mezinárodně certifikovaná.

 

Díky svým doktorským studiím a výzkumu v oblasti řízení rizik, jsem pronikla pod povrch tohoto oboru, což jsem v praxi několik let aktivně využívala a pomáhala jsem nastavit jak prevenci rizik, tak krizový management u několika firem v praxi.

 

 

Řízení projektů

Školení - Worshop Projektový mangement pro každého (2 denní)

Mentoring v tématech jako:

tvorba strategií - strategický management

tvorba zadání projektů

tvorba měřitelných výstupů

projektové/programové řízení a různé styly

tvorba PMO (Projektových kanceláří)

řízení času/lidských zdrojů/financí/výstupů/změn

řízení rizik

krizový management

reporting

procesní řízení

Agile, SCRUM, SAFe, ToC, GTD, Kaizen