MOJE REFERENCE

 

 

● “Během několika let, které mám tu čest Petru znát a spolupracovat s ní, jsem se opakovaně přesvědčil o jejich kvalitách jak v oblasti projektového managementu a řešení problémů, tak v koučování, komunikaci a v několika případech i terapii. Petra se dokáže přesně zaměřit na dohodnutý cíl a směřovat vše potřebné tak, aby jej dosáhla a nebo pomohla dosáhnout druhým, ale zároveň nikdy neztrácí schopnost vidět věci celistvým, holistickým způsobem, což je vždy ku prospěchu věci. Stejně tak jako, vždy poskytuje oporu projektovým týmům svým jasným a přitom ohleduplným vedením, tak je při koučování opravdovým parťákem a aktivním pomocníkem, a vždy mi velmi efektivně pomohla najít řešení ať už jsem se na ni obrátil se záležitostmi profesními nebo i osobními. Její koučovací styl je přirozený a pohodový, přitom ale vysoce efektivní a velmi promyšlený. Nejvíce oceňuji její schopnost vytvořit na každém našem sezení chráněný a ničím nerušený prostor pro mé myšlenky a plány, a přitom mi vždy nenásilně pomáhá udržet na zřeteli cíl, který jsem si vytýčil.”

Jirka, senior produkt architekt

 

● Hledáte Porozumění, Profesionalitu, Perfektní přístup a Podporu? To vše jsem já našla u Peťi Crhák - výborné koučky a mentorky. Děkuji za důvěrný prostor, vstřícný přístup a vždy věcný komentář, který vytvořila. Lekce koučování i mentorování mi pomohly v nasměrování mého profesního života.

Pavla Honzáková, obchodní asistentka a celostní koučka

 

 

● Petru jsem oslovila na doporučení a hned při prvním telefonátu jsem věděla, že využiji celý balíček 6 setkání. Neměla jsem žádná očekávání a velice mě překvapilo, na kolik AHA momentů jsem si během našich rozhovorů přišla a jak jsem se díky ní posunula.

 

● Petra je velice vnímavá, empatická, umí naslouchat a zároveň zaměřit mysl i do směrů, které nejsou zrovna příjemné, ale díky nimž si člověk mnohé sám uvědomí. Vyhovuje mi její flexibilita, schopnost se domluvit a rozvinout jakékoliv téma. Velice si cením její schopnosti zachytit během hovoru podstatná slova a důležité myšlenky, které je schopná poté reprodukovat i ztvárnit do přehledných poznámek, ke kterým se pak člověk může vracet.

 

● Setkání jsou velice přátelská, přínosná, ve všech směrech inspirující a to zejména proto, že si člověk díky správnému vedení a nasměrování řešení najde obvykle sám. Petru velice ráda doporučuji všem, kteří si na své osobní či profesní cestě neví rady a potřebují podpořit. Děkuji za vynikající vedení a těším se na další inspirující rozhovory.

Martina Obadalová, vedoucí marketingu

 

● Paní Petru Crhák jsem měl tu čest poznat osobně při našich pravidelných setkáních jako skvělou individuální koučku, která má přirozený talent rozmluvit i pána po padesátce. Její schopnost soustředěně graficky zpracovat verbální informace od koučovaného do pro něj srozumitelné struktury považuji za zcela mimořádnou. Každé setkání s paní Petrou pro mě bylo poučením a zároveň relaxací. Takový koučink všem kolegyním a kolegům ze sociálních služeb doporučuji.

Zdraví MB

 

...DALŠÍ REFERENCE...

 

Diakonie CS

TietoEVRY

LyseAS

Bang and Olufsen

MaryKay

RPIC ViP s.r.o.